Moda&Style.cz

Nejnovější módní trendy, líčení, poradna

Beauty by Katty

reklama
Co o sobě říká, známá česká youtuberka Beauty by Katty ?

Pomáhám ženám získat zdravou a krásnou pleť, podtrhnout svou krásu a cítit se atraktivní. Jsem kosmetická poradkyně. Podílím se na vývoji nových kosmetických produktů. Pomáhám firmám najít v zahraničí kvalitní produkty pro český trh. Testuji spolu s mým týmem testerek přípravky pro české a zahraniční firmy.

Tento youtube kanál je prostředkem, jak mé profesionální zkušenosti zdarma nabídnout co nejvíce ženám. Chci vám pomoci se vyznat v kosmetické džungli plné “zaručeně fungujících” krémů, masek, sér….. . Díky mé profesi zde najdete pouze kvalitní a účinnou kosmetiku.

zdroj: youtube kanál Katty

 

Kdo Je Beauty by Katty?

Katty je profesionální kosmetická poradkyně pro ženy, které cítí že potřebují změnu, chtějí se naučit o sebe starat a nevědí jak začít. A jako správná “beauty coach” vám pomůže, jak získat krásnou pleť, zdravé vlasy a oslnivou image.

Věk Beauty by Katty, kolik je jí let?

Trochu jsme zapátrali, a ve videu ze 17.11.2018 říká, že dostala k narozeninám jedna čtyřicet růži a má je od 31 října. Když budete počítat s náma, tak vám vyjde datum narození Beauty by Katty na 31.10.1977.reklama