Moda&Style.cz

Nejnovější módní trendy, líčení, poradna

Chcete být originální tak noste kabelky  O Bag!

O Bag je italská značka, která byla založena v roce 2009, původně pod názvem Fullspot. První kamenný obchod byl otevřen v Benátkách roku 2010. Zpočátku se soustředila na výrobu hodinek, nyní jsou její specialitou kabelky a módní doplňky. Každý z produktů si můžete vybrat a sestavit tak, aby přesně odpovídal Vašim představám. Produkty značky O Bag se prodávají v 50 zemích po celém světě.

 

Silikonová kabelka

Základem každé kabelky je silikonové tělo, které je k dostání hned v několika tvarech, velikostech a hlavně barvách, od černé až po kanárkově žlutou.

Nedílnou součástí jsou držadla, k dostání jsou krátká, dlouhá nebo popruhy, každá kategorie je dále dělená na kožená, koženková nebo provazová držadla. Tím ale sestavení Vaší originální kabelky O Bag rozhodně nekončí.

Co by to bylo za kabelku bez vnitřních tašek s kapsičkami, opět je na výběr mnoho modelů, které se liší podle materiálu, velikosti a barev. Pokud je i tohle pořád málo, dozdobte si Vaší kabelku různými doplňky nebo lemy. Vybírat můžete i z hotových sestav, které bývají zpravidla bez vnitřních tašek, lemů a dalších doplňků.

 

Tak jakou kabelku O Bag si vyberete Vy?

Už víte, proč jsou kabelky O Bag tolik žádané? Ano, je to přesně z toho důvodu, že kabelky jsou kombinovatelné a mohou vystihnout Vaší náladu nebo je můžete přizpůsobit ročnímu období.

Na léto se budou hodit barevná silikonová těla s třpytivými doplňky, naopak na podzim nebo na zimu si můžete vybrat z tlumenějších barevných tónu a doladit si kabelku chundelatým lemem.

Také záleží na tom, kam se právě chystáte, pokud jdete do města a čekají Vás delší obchůzky bude se hodit tělo O Chic, pokud jdete za kamarádkou, bude Vám stačit model O Mini, nic nezkazíte klasickou O Standard a horkou letní novinkou jsou těla O Beach nebo O Playa.

Další kabelky O Bag si můžete prohlídnout nebo zakoupi v eshopu Different.cz, kliněte na tlačítko níže a přejděte do eshopu.