Dámské mikiny

Dámské mikiny váš společník pro volný čas

Kousek oblečení, který nosíme ve své tašce, svázaný kolem pasu nebo přes rameno. Po dámské mikině sáhneme v každém ročním období, když se chystáme ven. Je to pojistka proti náhlému zhoršení počasí. Vždy ji máme u sebe a s vděčností oblékáme. Vybrat si můžete v provedení přes hlavu i propínacím. Rychle vás zahřeje a je třeba ji mít v několika barvách, aby ladila s ostatními kousky vašeho šatníků. Mikina je sportovní kus oblečení, a proto se nemusíte bát výrazných veselých vzorů.

Dámská mikina bez kapuce pro jaro, léto i podzim

Něco, co rychle přehodíme přes oblečení, když se venku ochladí. Něco, co můžeme nosit s sebou v tašce. Ano, to je dámská mikina. Oblíbené jsou dámské mikiny bez kapuce, které využijeme při nejrůznějších sportovních aktivitách. V kombinaci s džíny a teniskami jsou nestárnoucí klasikou a zárukou pohodlí po celý den. Dámské mikiny bez kapuce si můžete vybrat v různých barvách. Vyberte si model s oblékáním přes hlavu nebo ten propínací s kapsami.

Když se zhorší počasí noste dámskou mikinu s kapucí

Večerní procházka i náročná turistika horským terénem. Dámská mikina s kapucí vám nesmí chybět. Je skvělou volbou, protože vás umí ochránit před rozmary počasí. Drobný déšť ani vítr si na mikinu s kapucí netroufnou. Kapuce je zajímavým detailem, který dělá z dámské mikiny atraktivní kousek oblečení. Široký sortiment nejrůznějších motivů a barev je zárukou, že si vybere skutečně každý. Sáhnete po ní téměř každý měsíc v roce!

Zobrazen 1. – 12. z 571 výsledků