Moda&Style.cz

Nejnovější módní trendy, líčení, poradna

Dámské mikiny

Dámské mikiny váš společník pro volný čas

Kousek oblečení, který nosíme ve své tašce, svázaný kolem pasu nebo přes rameno. Po dámské mikině sáhneme v každém ročním období, když se chystáme ven. Je to pojistka proti náhlému zhoršení počasí. Vždy ji máme u sebe a s vděčností oblékáme. Vybrat si můžete v provedení přes hlavu i propínacím. Rychle vás zahřeje a je třeba ji mít v několika barvách, aby ladila s ostatními kousky vašeho šatníků. Mikina je sportovní kus oblečení, a proto se nemusíte bát výrazných veselých vzorů.

Dámská mikina bez kapuce pro jaro, léto i podzim

Něco, co rychle přehodíme přes oblečení, když se venku ochladí. Něco, co můžeme nosit s sebou v tašce. Ano, to je dámská mikina. Oblíbené jsou dámské mikiny bez kapuce, které využijeme při nejrůznějších sportovních aktivitách. V kombinaci s džíny a teniskami jsou nestárnoucí klasikou a zárukou pohodlí po celý den. Dámské mikiny bez kapuce si můžete vybrat v různých barvách. Vyberte si model s oblékáním přes hlavu nebo ten propínací s kapsami.

Když se zhorší počasí noste dámskou mikinu s kapucí

Večerní procházka i náročná turistika horským terénem. Dámská mikina s kapucí vám nesmí chybět. Je skvělou volbou, protože vás umí ochránit před rozmary počasí. Drobný déšť ani vítr si na mikinu s kapucí netroufnou. Kapuce je zajímavým detailem, který dělá z dámské mikiny atraktivní kousek oblečení. Široký sortiment nejrůznějších motivů a barev je zárukou, že si vybere skutečně každý. Sáhnete po ní téměř každý měsíc v roce!

Zobrazen 1. – 12. z 1310 výsledků