Moda&Style.cz

Nejnovější módní trendy, líčení, poradna

Dámské sandály Grendha, žabky Grendha, skvělá obuv na léto

Móda, Obuv

Dámské sandály Grendha, žabky Grendha, skvělá obuv na léto pro všechny ženy, které touží po neokoukaných, zajímavých a slušivých botách na léto.

Sandály a žabky  jsou vyráběny v Brazílií ze syntetického materiálu, který je poddajný, lehký, a především odolný i proti vodě. Eko žabky Grendha jsou 100 % recyklovatelné. Exotický design uchvátil i řadu slavných hvězd, například Shakira si je zamilovala na tolik, že vznikla i její vlastní kolekce.

Chcete krásné botky nejen k vodě, které díky extrémně flexibilní podrážce nejsou skoro cítit na vašich nohách, tak zkuste žabky  nebo sandály Grendha.

Více článku o módě najdete ZDE

Jedinečné dámské sandály Melissa Dance Salinas

Jedinečné dámské sandály Melissa Dance Salinas

Jedinečné dámské sandály Melissa Dance Salinas jsou vyrobené ze speciálního materiálů Melfex, který nejen se lehce vytvaruje podle vaší nohy, ale také krásně voní. Hit tohoto léta Melissa Dance Salinas můžete zakoupit ve třech barevných variantách. Záleží jenom na...

číst více
Nádherné designové dámské boty Goby

Nádherné designové dámské boty Goby

Chcete se lišit? Dámské boty Goby upoutají hned na první pohled vaši pozornost netradičním grafický zpracováním. Každý model je zdoben uměleckou kresbou a dává těmto botám jedinečný vzhled. Na botách najdete kresby květin, zvířátek a všelijakých romantických vzorů ale...

číst více