Moda&Style.cz

Nejnovější módní trendy, líčení, poradna

Dámy, znáte Bandaletky ochranné pásky na stehna?

Dámy, znáte Bandaletky (bandeletky) ochranné pásky na stehna? Jestli ne, a jste jak říkajíc, žena krev a mlíko, kterou trápí v létě bolestivé odřeniny a opruzeniny v oblasti vnitřni strany stehen, máme pro vás řešení. Bandaletky ochranné pásky na stehna, nejen že vás zbaví problému s odřeninami ale ještě k tomu vypadají hrozně sexy.

Jak vypadají bandaletky?

Bandeletky mají na šířku cca 15 cm, silikonové proužky aby zůstaly na správném místě a nesjížděly. Samodržící pásky na stehna jsou většinou v hladkém nebo krajkovém provedení.

Když máte kratší sukni nebo kraťasy, vůbec nevadí že vám bandaletky trochu vykukují, ba naopak, pánové z vás budou šílet.

Jakou velikost a jak se změřit? Není nic jednoduššího, prostě změříte obvod vašeho stehna v tom nejširším místě, ideálně krejčovským metrem a máte hotovo. Vyberete v eshopu dle tabulky velikosti.

Předejděte nepříjemným letní opruzeninám a vyberte si bandaletky ještě dnes, níže vám přinášíme jeden krajkový typ v černé nebo tělové barvě, který můžete ihned zakoupit online.

 

Ochranný pásek na stehna 509 Krajka Thigh band – Gabriella

Samodržící pásky na stehna – vhodné proti oděrkám a pocení stehen. Samodržící krajkové pásky na nohy – stehenní část, které slouží k zabránění pocení a nepříjemnému odírání stehen mezi nohama. Pásky jsou vyrobeny z pěkné krajky se silikonem, aby držel na místě a nesjížděl.

Pásky Thigh Band Gabriella jsou ve 3 velikostech:

1/2 = XS – obvod stehna 50/58cm

3/4 = S – obvod stehna 58/68cm

5/6 = M – obvod stehna 68/76 cm

7/8 = L – obvod stehna 76/82 cm

Samodržící pásky na stehna tzv. Bandeletky můžete objednat online, kde budete mít jistotu že objednány produkt je skladem. Můžete zkusit e-shop lingerio.cz. Kliknutí na tlačítko níže zobrazíte další krajkové nebo hladké smodržící pásky. Udělejte si radost hned a zabraňte letním problémům ze stehny. Tak co, už jste si vybrali?

Přečtěte si více článků o Módě: ZDE

zdroj:lingerio.cz