JDY Úpletové šaty ‚Zoe‘ béžový melír

431.00 Kč

Nádherné společenské JDY Úpletové šaty ‚Zoe‘ béžový melír, které si můžete vzít jak na slavnostní večírek, tak na svatbu. Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si tyto výjimečné večerní šaty BéžOvý MelíR

Úpletové šaty

Prodejce : About You CZ

Značka : JDY

Sleva :  45%

Vyberte si šaty na Moda-Style

 

 

Načíst další šaty

Z čeho jsou úpletové šaty?

Na rozdíl od klasické látky jsou pleteniny spletené z jednoho vlákna. Jako první nás napadnou svetrové šaty, ale úpletové šaty můžou být i z velmi tenkých vláken, a to už na první pohled hned tak ne poznáte.

 

Na jakou postavu jsou úpletové šaty?

Pletené šaty jsou velmi pružné, a hlavně ty z tenké pleteniny těsně přiléhají na tělo. No jo no, holky s ideální postavou budou vypadat skvělé ale my co máme sem tam nějaký ten špiček budeme muset zvolit šaty z hrubší látky. Ale nezoufejte, svetrové šaty se hodí i pro plnoštíhlé dámy.

 

Jaké úpletové šaty vybrat?

To už záleží opravdu na každé z nás. V nabídce najdete všechny možné délky jak maxi, midi a mini. Šaty jsou většinou v klasických barvách červená, bílá a černá a ty z hrubší pleteniny bývají v podzimních pastelových barvách.

 

Svetrové šaty

Tento hit podzimu, který si oblíbily mnohé z nás, nám umožnuje být elegantní a krásné i v době kdy léto už nám dalo dávno sbohem. Šaty můžeme perfektně kombinovat s kabáty ani nemusíte přemýšlet, jestli krátký nebo delší, vlněný nebo péřový. Kozačky jsou skvělou volbou k svetrovým šatům ale nic nezkazíte, když si obujete kotníkové boty nebo tenisky.

 

Kašmírové šaty

Jestli si chcete dopřát opravdový luxus pořiďte si kašmírové šaty které vás budou hřát i když budou teploty hluboko pod nulou. Šaty z kašmíru jsou příjemně měkké a extrémně hřejivé a velmi pohodlně se nosí.

 

Kde koupit úpletové šaty?

Jestli chcete se porozhlídnout po luxusnějších šatech, třeba těch z kašmíru, doporučují e-shop Vermont.cz. Největší výběr je asi na AboutYou.cz kde najdete všechny známé značky a mívají tam i skvělé výprodeje. Když ráda experimentujte zkuste e-shop Different kde najdete jedinečné neokoukané šaty. Levnější šaty zakoupíte na BonPrix.cz